Niečo málo o našej farme

Sme malá rodinná interiérová farma v Senici pestujúca výhradne MICROGREENS, po slovensky mikrozelenina či mikrobylinky. Začali sme na jar 2020, kedy sme sa ešte len inšpirovali, testovali a skúšali sadiť naše prvé semienka klasickej žeruchy. Vyberanie toho správneho substrátu, kvalitných semienok od rôznych dodávateľov a vytvorenie priaznivých podmienok pre úspešný a zdravý rast rastliniek trvalo nie málo ale niekoľko mesiacov. Dokázali sme vám ale priniesť náš úžasný produkt. Vaničku plnú kvalitnej, nahusto nasadenej mikrozeleninky, plnej množstvom vitamínov a výraznej chuti. Proces ako taký nie je až tak komplikovaný, posadiť si MICROGREENS môžete vyskúšať aj doma. Pri väčších množstvách už to ale nie je také jednoduché. Pestovateľ potrebuje mať stanovený strategický plán.

Prečo názov “Mami's Microgreens“?

..v preklade Maminkine mikrozeleninky …pretože hlavnou pestovateľkou, zakladateľkou firmy a milovníčkou pestovania ako takéto je naša úžasná MAMA. Prišla s myšlienkou ko prvá a neskôr sa k nej pridali aj jej deti. Adam a Monica. Je neustále s rastlinkami a to, čo cítite v ústach pri skonzumovaní našej mikrozeleniny je jej zásluha. Naozaj pestované S LÁSKOU.

Prečo práve “MICROGREENS“?

Na Slovensku je ešte veľmi málo pestovateľov, mikrozelenina je málo poznaná a to je veľká škoda. Je to moderná superpotravina a preto ju netreba brať na ľahkú váhu. Vedzte že netreba príliš rozmýšlať nad tým ako doplniť živé enzýmy a vitamíny. Stačí si mikrozeleninku posadiť alebo si ju u najbližšieho pestovateľa zakúpiť a máte vybavené.
Taktiež pestujeme 365 dní v roku v interiéri, to znamená že nie sme ovplyvnení počasím. Pestujeme vo vertikálnych vysokých regáloch, to znamená že šetríme miesto aj energiu.

Takto sme začínali...

...kam sme sa dopracovali DNES

Dodávame kvalitné MICROGREENS do reštaurácií, obchodov aj ľuďom priamo pred dvere.

Referencie od zákazníkov

Fantastiská ,zdravá,najsuper zeleninka ,vzdy zdravá 👌🙂👍
Ivana Blaho
Chutna cerstva zeleninka, ktora zaujala aj nase deti! mnam! odporucam! a dovoz az domov ako bonus 😉 🤗 dakujeme
Barbora Jandurova Dugova